Vin Diesel

Mark Sinclair, sahne adıyla Vin Diesel, Amerikalı aktör. Hızlı ve Öfkeli film serisindeki Dominic Toretto rolüyle tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi edinmiştir.

Vin Diesel, astrolog ve psikiyatr annesi Delora Sherleen Sinclair ile üvey babası Irving H. Vincent tarafından büyütülmüştür. Biyolojik babasını hiç tanımamış oyuncunun Paul adında bir ikiz kardeşi vardır. Aktörlükle ilgili ilk deneyimini sekiz yaşındayken şans eseri yaşamıştır. O ve arkadaşları gizlice bir tiyatro binasına girip zarar verirken bir görevli onları durdurmuş ve her birine vereceği roller için 20 dolar teklif etmişti. Her gün okuldan sonra çalışmalara gittiler. Üvey babasının yöneticisi olduğu New York'taki bir Broadway dışı tiyatroda oyunculuk tecrübesi arttı. 17 yaşındayken para kazanmak için New York'taki kulüplerde koruma olarak çalıştı. Bu zaman içinde adını 'Vin Diesel' olarak değiştirdi. Daha sonra liseye giden Diesel, üç yıl sonra okulunu bırakarak kariyerini geliştirmek için Hollywood'a gitti. Tecrübeli bir tiyatro oyuncusu olduğu halde Hollywood'da başarıyı yakalayamadı ve bir yıl sonra New York'a döndü. Annesi ona Rick Schmidt'in 'Feature Films at Used Car Prices' kitabını verdi. Kitap ona kariyerini kontrol edebileceğini ve kendi filmini yapabileceğini gösterdi. Aktörlük tecrübelerini anlattığı bir kısa film yazdı; kitabın adı Multi-Facial (1994) idi ve üç günden kısa bir sürede 3,000 dolar kazandırdı. Multi-Facial (1994) ertesi yıl 1995 Cannes Film Festival’ine davet edildi. Daha sonra Los Angeles'a döndü ve yapmayı düşündüğü “Strays” (1997) filmi için bütçe oluşturmaya çalıştı. Çıkışından altı ay sonra film, 1997 Sundance Film Festivali'ne katıldı ve burada çok olumlu tepkiler aldı, fakat umulduğu kadar iyi iş yapmadı. Vin yeniden hayal kırıklığına uğramış bir şekilde New York’a döndü ve orada hep beklediği telefonu aldı. Steven Spielberg Multi-Facial'dan çok etkilenmişti ve Vin'le tanışmak ve Saving Private Ryan (1998) filminde oyamasını istiyordu. Multi-Facial sanatçıya daha başka işler de kazandırdı: The Iron Giant filminin yönetmeni kısa filmi gördükten sonra, ona filminde bir rol teklif etti. Sonraki süreçte tanınırlığı hızla arttı ve ilk başrolünü 'Richard B Riddick' olarak bilim kurgu filmi Pitch Black'le (2000) elde etti. Bu rol onu üne ve hayranlara kavuşturan çalışma oldu.

Diesel'a asıl şöhretini getiren ise Hızlı ve Öfkeli (The Fast and the Furious) film serisi oldu. İlk filmi 2001'de çekilen ve 2017 itibariyle 8 filmi çıkmış aksiyon serisinde Dom Toretto rolüyle kendini dünyanın en iyi aksiyon oyuncularından biri olarak kanıtlamış, rol arkadaşı Paul Walker ile birlikte milyonlarca insanın sevgisini kazanmıştır. Hızlı ve Öfkeli dışında xXx Yeni Nesil Ajan ve Riddick film serilerinde, Son Cadı Avcısı gibi filmlerde de yer almıştır. Galaksinin Koruyucuları filmlerinde Groot'u seslendirdi.

2007'den beri Meksikalı manken Paloma Jimenez ile birlikte yaşayan Diesel'ın Hania Riley (d. 2008) ve Pauline (d. 2015) adlı kızları, Vincent (d. 2010) adında bir oğlu bulunmaktadır.

 1. Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü Full izle
  Tüm Bilgiler
  Yeni Nesil Ajan: Xander Cage'in Dönüşü Full izle 2017 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Altyazı
  Xander Cage daha önce bir çok görev yapmış olan bir gizli ajandır. İnsanlar onu öldü sanırken aslında o ülkesinden çok çok uzaklarda yaşamaktadır. Bir kasabada yaşayan Xander Cage'in ölü olmadığını eski ekibinden birisi fark eder. Ve hemen onu bulmak için Dominik Cumhuriyetine gider. Xander Cage pek dönmeye kararlı değildir ama ülkesinin ona çok ihtiyacı vardır. 4 kişiden oluşan bir ekip dünyanın bütün uydularını kontrol edebilen bir kutuyu elinde bulundurmaktadır. Eğer bu kutu onların elinden alınmazsa dünya için bu çok büyük bir felaket olacaktır. Olayın ciddiyetinin farkına varan Xander Cage görevi kabul eder ve ülkesine geri döner.Yeni Nesil Ajan Xander Cage'in Dönüşü Altyazılı İzleYeni Nesil Ajan Xander Cage'in Dönüşü Full İzle 
  • 2017
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 6.8
  • 3.676
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Dublaj izle 2013 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Dom ve Brian, son yaptıkları Rio soygunundan sonra emekliye ayrılırlar.Ekibi ile birlikte kazandıkları yüklü miktardaki para ile rahat bir şekilde yaşmaktadırlar.Ancak diğer yandan ise arananlar listesinde olduklarından evlerine dönemezler.Paraları çok olsa da evlerine tekrar dönebilmenin arzusu içindedirler.Hobbs ise tüm ülkelerde aranan bir suç örgütünü yakalamak için harekete geçmiştir.Karşılaştığı bu örgüt arabaları çok iyi kullanan birer suç makinelerinden oluşmaktadır.Örgüttün içinde öldüğü bilenen Letty'i bulunmaktadır.Hobbs, eski bir düşmanı şimdiki dostu olan Dom'a giderek Letty'nin hayatta olduğunu söyler.Kendisine yardım etmesi karşılığında evlerine dönebilmeleri için sicilinin temizleneceğini söyler.Dom, uzun süredir öldüğü sandığı sevgilisi Letty'i kurtarıp kız kardeşi ve dostu Brian ile tekrar yuvaya dönebilmek için ekibi Londra'da toplar.
  • 2013
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 7.2
  • 9.156
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu Türkçe Dublaj izle 2011 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Brian O'Conner,  sevgilisi Mia ile birlikte hapishaneye gönderilen Dom'u kaçırarak serbest bırakır.Polisleri atlatarak Rio'ya kaçmayı başarırlar.Ancak Rio'ya kaçsalar da beş parasız olduklarından kalacak yer bulmak zordur.Bu yüzden eski arkadaşları Vince ile birlikte araba kaçırma işine girerler.Ancak yaptıkları işte yolunda gitmeye bazı durumlar vardır.Dom ve Brian, emirlere uymayarak neler olup bittiğini anlamaya çalışır.Kaçırdıkları arabalar Hernan Reyes isminde bir uyuşturucu kaçakçısına aittir.Arabaların birinde buldukları diskte uyuşturucu sevkiyat günleri yer almaktadır.Tüm olan biteni çözen Brian ve Dom, eski arkadaşlarını arayarak müthiş bir soygun planı hazırlar.Bu sırada ise öldürülen 3 federalin cinayeti Brian ve Dom'a kalmıştır. Hükümet iki kaçağı yakalamak için peşlerine federal ajan Hobbs ve ekibini gönderir.
  • 2011
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 7.3
  • 5.875
  • 0
  Hızlı Ve Öfkeli 4 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı Ve Öfkeli 4 Türkçe Dublaj izle 2010 Öncesi Filmler, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Dominic Toretto, son yaptığı hırsızlıktan sonra sevgilisi Letty'i geride bırakarak sürgün hayatı yaşamayı seçer.Bunun nedeni FBI Toretto'yu tutuklamak için arama emri çıkarmış olmasıdır.Sevgilisinin ve kız kardeşinin güvenliği için suçlu iadesi olmayan Dominik Cumhuriyeti'ne yerleşir.Aradan geçen bir kaç yılın ardından gelen telefon ile tek aşkı Letty'nin ölüm haberini alır.Dom, sevgilisinin ölümüne sebep olanları öldürmek için tekrar Amerika'ya dönmüştür.Letty, sevdiği adamın sicilinin temizlenmesi için Meksika'dan ABD'ye uyuşturucu taşıyan çete liderini yakalamak isterken hayatını kaybetmiştir.Tüm olan biteni öğrenen Dom, sevgilisine bunu yapanlardan intikam almak için tekrar sokak yarışlarına katılır.Fakat karşına çıkan çeteyi yenebilmesi için Brian O'Conner ile birlikte yeni bir sayfa açması gerekecektir.
  • 2009
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.6
  • 5.161
  • 0
  Son Cadı Avcısı – The Last Witch Hunter Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Son Cadı Avcısı – The Last Witch Hunter Türkçe Dublaj izle 2015 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Kaulder, yüzyıllar önce yaşayan güçlü bir cadı avcısıdır.Karısını ve çocuğunu korumak adına Kraliçe Cadıyı öldürmek için tehlikeye atılır.Kraliçe Cadıyı öldürmeyi başaran Kaulder, beklemediği bir anda cadı tarafından ölümsüzlükle lanetlenir.Yapılan bu lanet yüzünden karısı ve çocuklarının ölümünü görmek zorunda kalmıştır.Aradan uzun yıllar geçer ve günümüz New York'ta cadı avına devam etmektedir.Kaulder, hayatı boyunca bu savaşta kendisine eşlik eden dostu emekliye ayrılacaktır.Fakat hiç beklenmedik bir anda çok  sevdiği dostu veba laneti ile lanetlenir.Dostunu kurtarmak için büyüyü yapan cadıyı aramaya başlar.Fakat derinlere indikçe kendisine yapılan büyünün Kraliçe Cadı tarafından hayata geri dönmek için yapılan bir büyü olduğunu öğrenir.Tüm olanları durdurmak istese de uğradığı ihanet nedeniyle Kraliçe Cadı tekrar hayat bulur.Kaulder, şimdi geçmişte öldürdüğü Kraliçe Cadıyı tekrar öldürmeyi başarırsa insanlığı veba lanetinden kurtarmayı başaracaktır.Bu kötü durum da kendisine yardım edecek tek kişi ise ezeli düşmanı olan bir cadıdır.
  • 2015
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.0
  • 6.645
  • 0
  Hızlı ve Öfkeli 7 Fast And Furious 7 2015 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Hızlı ve Öfkeli 7 Fast And Furious 7 2015 Türkçe Dublaj izle 2015 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Filmin ilk serilerinden itibaren kendini sıkmadan izlettiren heyecan dolu yeni bir seri ile karşınızda olan Hızlı ve Öfkeli 7 filmini sitemizde türkçe dublaj olarakta keyifle seyredebilirsiniz. Diğer serilerinden daha da heycanlı ve bir o kadar da görsel açıdan göz dolduran film izleyenleri koltuklarına bağlamayı iyi biliyor. Yönetmenliğini James Wan'ın yaptığı 140 dakikalık filmin senaryosunda Chris Morgan ve Gary Scott Thompson isimleri imzalarını heycan dolu bir filme atıyor. Yapımcılığını Vin Diesel ve Neal H, Mortiz üstlenmekte olduğunu görüyoruz. Aksiyon Gerilim ve Suç filmleri arasında en iyilerinden diyebileceğimiz Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj olarak türkiye de uzun süre gösterimde kalıyor. Filmin yapımın da bu sefer daha hızlı ve daha modifiye yüklü arabalar görebiliyoruz. Konusundan biraz bahsedelim. Filmin yapımcısı olan Vin Diesel karakterinde ki ismi ile Dominic Toretto kurduğu ekibiyle işlediği suçlara artık bir son vermek ve herşeyi geride bırakmaya kendini zorlar. Qwen Shaw ile aralarında geçen olayda Qwen Shaw'ı alt ederek tamamen ayrıldıklarını görüyoruz. Fakat film de Qwen Shaw'ın kardeşi olarak karşımıza çıkan en baba isimlerden Deckard Shaw yani Jason Statham, kardeşi Qwen Shaw'ı komaya sokanlardan hesap sormaya and içmiştir. Bu sebeple ilk başta Toretto ve ekibin tamamını öldürmek için elinden geleni yapacaktır. Bu kargaşa arasında Jakarde adında ki Somalili terörist ve yanında bulunan Mr.Nobody ismiyle tanınan devlet içinde rütbesi olan bir görevlisi bir bilgisayar yazılımı olan oldukça değerli Tanrının Gözü isimli yazılımı ele geçirmeye çalışırlar. Bunu gören Toretto, ikiliyi durdurmak için tekrar ekibi toplar ve Shaw'dan yazılımı yani programı geri almak almak için uğraşacaktır. Biliyorsunuz ki 2013 yılında filmin çekimlerine başlanmıştı fakat ansızın bir kaza ile Hızlı ve Öfkeli 7 filminin başrol oyuncusu olan Paul Walker'i kaybetmiştik ve film belirsiz bir pozisyona girmişti bu olaydan sonra çünkü ne olacağı senaryoda kimin başrolde olabileceği konunun ne şekilde devam edeceği tamamen tekrar düşünülmesi gereken bir konuydu. Vizyon tarihi 11 temmuz 2014 olacaktı düşünülen tarih buydu. Fakat bu olaylardan dolayı filmin vizyon tarihi 10 Nisan 2015'e kadar ertelenirken filmin kalan çekimlerine devam edilebileceğininde açıklaması tüm bekleyenleri sevindirdi. Daha sonra filmin vizyon tarihi beklenmedik bir şekilde 3 Nisan 2015 tarihi olarak değiştirildiği duyuruldu. 31 Mart 2015 tarihinde filmin tüm çekimlerine yeniden başlanarak kaza sonucu hayatını kaybeden Paul Walkerin çekemediği sahnelerde öz kardeşinin de bulunduğu 4 adet dublör kullanıldığınıda belirtelim. Yüzünün tamamen görünmesi gereken yerlerde CGI teknolojisiyle film hazırlandı. Keyifle izlemeniz dileğiyle.. İyi seyirler dileriz..Hızlı ve Öfkeli 7 full hd izleHızlı ve Öfkeli 7 türkçe tek parça izle
  • 2015
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 8.0
  • 18.874
  • 0
  Babylonn A.D 2008 Türkçe Altyazılı izle
  Tüm Bilgiler
  Babylonn A.D 2008 Türkçe Altyazılı izle 2010 Öncesi Filmler, Aksiyon 
  Türkçe Altyazı
  Toorop çok yetenekli ve cesur bir askerdir.Dünyaların yerle bir olduğu 21.yüzyil savaşlarından sağ çıkmıştır.Ancak bir sorunu vardır öz vatanı Amerikaya gitme izni bulunmaz kimliği bir kere deşifre olmuştur.Auora isimli üstün yetenekli bir kızı Manastırdan alıp Amerika götürme görevi verilir bir mafya tarafında toorop ateklif edilir karşılığında Toorop evine giderbilecektir.Ancak yolculuk hiç te kolay geçmeyecektir.Sonuda Toorop un tahmini gibi olmayacaktır.Mükemmel bir Bilim kurgu karışımı aksiyon sizlerle...Babylonn A.D 2008 Türkçe Altyazılı İzleBabil M.S 2008 Türkçe Altyazılı tek parça İzle
  • 2008
  • ABD,Fransa,İngiltere
  • 720p
  • IMDb 5.6
  • 6.768
  • 0
  12
Vin Diesel Resimleri
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Keyifleizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.