Will Smith

Willard Christopher Smith, Jr., kısaca Will Smith, Amerikalı sinema oyuncusu ve rap müzisyeni. Hollywood'un en çok kazanan aktörlerinden olan Smith, Kurtuluş Günü, Bad Boys, Siyah Giyen Adamlar, Hancock ve Ben Efsaneyim gibi büyük gişe yapmış filmlerde oynamıştır.

1968'de Philadelphia'da Caroline Bright ve Willard Carroll Smith Sr. çiftinin 2. çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası buzdolabı tamircisiydi. 4 yaş büyük Pamela adlı bir ablası, 3 yaş küçük Harry ve Ellen adlı ikiz kız kardeşleri bulunmaktadır. Annesi ve babası Will henüz 13 yaşında iken ayrıldılar. Will çok zeki bir çocuk olduğundan birçok üniversiteden burs teklifleri aldı. Ancak lisedeyken Will üniversiteye gitmek istemedi. İlk olarak rapçiliğe merak saldı ve 80'lerin sonunda rap sahnelerinde adını duyurmaya başladı. Çocukluk arkadaşı Jeffrey Townes ile DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince adlı bir ikili kurup albümler yayınlayarak ünlendi. Ancak varlık gelirini eksik gösterince devlete 2.8 milyon dolar borçlu kaldı ve iflasın eşiğinden döndü. 1990'da başrolünde oynamaya başladığı The Fresh Prince of Bel-Air dizisi 6 yıl sürdü ve bu dizi Smith'in oyunculuk kariyerinin başlangıcını teşkil etti. 1995'te Martin Lawrence ile Kötü Çocuklar (Bad Boys), 1 yıl sonra Kurtuluş Günü (Independence Day) filmlerinde başrolde oynayarak sinema dünyasında da adını duyurdu. 1997'de ilk solo albümü Big Willie Style'ı çıkardı. Siyah Giyen Adamlar'da Tommy Lee Jones ile Vahşi Vahşi Batı'da (Wild Wild West) ise Kevin Kline ile başrolü paylaştı.

2001 yapımı Ali filminde efsane boksör Muhammed Ali'yi canlandırdığı performansıyla oyunculuk anlamında o zamana kadarki en olumlu yorumları aldı. En İyi Erkek Oyuncu dalında ilk kez Oscar ve Altın Küre'ye aday oldu. Bu filmden sonra Men in Black ve Bad Boys'un devam filmleri ve Isaac Asimov'un romanından uyarlanan Ben, Robot filmleri geldi. 2006'da alışılmışın biraz dışına çıkarak dram türünde bir yapımda, Umudunu Kaybetme'de oynadı. Başrolü oğlu Jaden Smith ile paylaştığı filmdeki performansı beğenilen Smith, bir kez daha Oscar ve Altın Küre adayı oldu. Bu filmin ardından Ben Efsaneyim, Hancock, Men in Black 3 gibi filmlerle yine gişede büyük rakamlara ulaşan filmlerde oynamayı sürdürdü.

2015'te Focus ve Concussion gibi filmlerde oynadı. Concussion'da ünlü spor doktoru Bennet Omalu'yu canlandırdı ve Altın Küre'ye aday oldu. 2016'da kalabalık kadrolu iki filmde görev yaptı. Gizli Güzellik'te (Collateral Beauty) ve DC'nin süper kahraman filmi İntihar Timi'nde (Suicide Squad) oynadı. Suicide Squad'da Deadshot karakteriyle çizgi roman ve sinema severlerin karşısına çıktı.

Will Smith ilk evliliğini 1992'de Sheree Zampino ile yaptı. Bu evlilikten aynı yıl ilk çocuğu Trey Smith doğdu. 3 yıl sonra ise boşandı. 1997'de bir diğer oyuncu Jada Pinkett Smith'le evlendi. 1998'de Jaden Smith adlı bir erkek ve 2000'de Willow Smith adlı bir kız çocuğu oldu. Jaden ve Willow, hem oyuncu hem de şarkıcı olarak eğlence sektöründe yer almaktadır. Will'in son sekiz filmi gişelerden 100 milyon dolar ve üstü gelir getirmiştir.

Amerika'nın en zengin insanları listesinde yer alan aktör, Amerika'nın çeşitli eyaletlerinde evlere sahiptir. 2005 yılında ilginç bir rekorla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Bir Film Yıldızı'nın 12 saatte en çok halka açık etkinliğe katılma rekorunu, I Robot'un tanıtım faaliyetleri sırasında 3 farklı organizasyona katılarak kırdı. Ancak bu rekor, 2009 yılında aynı sürede tam 7 etkinliğe katılmayı başaran Abhishek Bachchan tarafından ele geçirildi. 1994'ten sonra DJ Jazzy Jeff ile albüm çıkarmamış olsalar da kısa süreli ortaklık ve turneler için biraraya gelmeyi sürdürmektedirler. 2007 yılında Hollywood'un şöhretler Caddesi'ne (Walk of Fame) el izini bıraktı. 

 1. Gizli Güzellik – Collateral Beauty (Dublaj+Altyazılı) Full Hd İzle
  Tüm Bilgiler
  Gizli Güzellik – Collateral Beauty (Dublaj+Altyazılı) Full Hd İzle 2016 Filmleri, Dram 
  Türkçe Altyazı
  Gizli saklı Güzellik (Dublaj+Altyazılı) filmi, 6.7/10 Puan alarak yapımı olan filmin konusunda ise New York’ta reklamcılık meydana getiren Howard (Will Smith) yaşadığı trajik bir vakasın peşinden hayatla olan bağlarını koparmıştır. Arkadaşları (Kate Winslet ve Edward Norton) ona destek olmaya ve sorunsını hafifletmeye çalışsa da çabaları başarısız olmaktadır. Sonunda bir terapi grubuna yazılan Howard yeni insanlarla tanışma ve mevzuşma fırsatını yakalar. İnsanları birbirine bağlayan üç terimin; ölüm, vakit ve sevgi olduğunu söyler. Bunun üzerine bu üç kavrama mektuplar yazarak içini rahatlatmayı fakatçlar fakat hiç beklemediği bir şey olur ve yazdığı mektuplara süre, ölüm (Helen Mirren) ve sevgiden (Keira Knightley) bizzat cevaplar alması, onun hayata olan bakış açısını tekrar gözden geçirmesine sebep olur. Keyifli Seyirler dileriz.
  • 720p
  • IMDb 6.7
  • 5.959
  • 0
  İntihar Timi Suicide Squad Gerçek Kötüler 2016 türkçe dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  İntihar Timi Suicide Squad Gerçek Kötüler 2016 türkçe dublaj izle 2016 Filmleri, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Suicide Squad: Gerçek Kötüler filmi, 7.8 puan alarak 2016 yapımı olan filmin konusunda ise amerikan yapımı filmi olan intihar timi 2016 suicide squad indirmeden izle şehri değişik şekillerde olan cadının adamları ucubeler her yeri sarmaktadır ve cadının gücünü tamamlaması için vakit kazandırıyorlar amerikan gizli servisi özel bir ekip kurar ve bu ekibin başında ki askerin bir özelliği var cadı bir canlı bir vücuda bürünmesi için bir beden arar ve bu askerin karısının vücuduna girer ve cadı sürekli askerle iletişim halindedi intihar timi 'nin diğer elemanları ise birbirinden ilginç özelliklere sahip mahkumlar sinirlenince ateş adama dönen bir mahkum , Will Smith 'inde olduğu bir azıllı bir kiralık katili canlandırmaktadır joker ve jokerin sevgilisi blazer benzeri bir yaratık ve 2 3 muhteşem elemanla beraber aksiyonun eğlencenin aynı zamanda da hüznün var olduğu intihar timi filmi izlemenizi tavsiye ederiz lütfen filmlere yorum yapmayı unutmayınız filmin imdb puanı 7.8 filmin tam ismi ise intihar timi gerçek kötüler 'dir intihar timi gerçek kötüler 2016 türkçe dublaj izle.
  • 2016
  • ABD
  • 1080p
  • IMDb 7.8
  • 5.661
  • 0
  Devlet Düşmanı Filmini Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Devlet Düşmanı Filmini Türkçe Dublaj izle 2010 Öncesi Filmler, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Robert Clayton Dean, karısı ve çocuğu ile güzel bir hayatı olan avukattır.Üniversiteden arkadaşı olan Daniel Zavitz ile bir rastlantı sonucu karşılaşır.Daniel, doğa araştırması yaparak hayvanları videoya almaktadır.Kaydettiği video da bir gölet başında Amerikan senatörü işlenen cinayet sonucu öldürülmüştür.Cinayeti işleyenler kayıt altındaki bir doğa videosuna kaydedilmiştir.Daniel, kaydettiği doğa videosunu alarak evde izlediğinde işlenen cinayeti fark eder.Cinayetin görüntülerini gazeteye vermek istese de istihbarat servisi işlenen cinayetin videosunu almak için kapısına dayanır.Kaçmayı başaran Daniel, elindeki kaseti ölmeden rastladığı okul arkadaşı Dean'e vermeyi başarır.Robert, çantasına konulan kasetten habersiz bir şekilde evine gider.Durumu öğrenen istihbarat servisi Dean'in hayatını çevreleyerek kaçması imkansız bir yer haline getirecektir.
  • 1998
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 7.3
  • 7.773
  • 0
  Umudunu Kaybetme 2007 Türkçe Dublaj izle
  Tüm Bilgiler
  Umudunu Kaybetme 2007 Türkçe Dublaj izle 2010 Öncesi Filmler, Aile 
  Türkçe Dublaj
  Chris, ufak çocuğu olan iyi bir babadır.İş hayatındaki maddi sorunlar yüzünden karısı ile sürekli kavga etmektedir. Tüm bunlara rağmen karısı ve çocuğunu çok sevmektedir. Hastanelere emar makinesi satarak geçimini sağlamaya çalışmaktadır.Ancak son dönemde satışlarının kötüye gitmesi ile karısı tarafından terk edilir.Oğlu ile birlikte bir başına kalan Chris, kirasını ödeyemediği için evinden atılır.Yaşadıklarına rağmen hayata olumlu bakarak oğluna güzel bir hayat kurabilmek ister.Vergi borçlarından dolayı beş parasız kaldığı için kimsesizler evinde kalarak ayakta kalmaya çalışır. Gördüğü bir ile ilan borsa stajer programına katılır.Bu programın sonunda birinci olabilirse kendine ve oğluna güzel bir hayat sağlayabilecektir.Tüm bu olumsuzlara rağmen oğluna olan sevgisi hiçbir zaman bitmeyecektir.
  • 2007
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 7.9
  • 4.411
  • 0
  Ben, Robot 2004 Türkçe Dublaj İzle
  Tüm Bilgiler
  Ben, Robot 2004 Türkçe Dublaj İzle 2010 Öncesi Filmler, Aksiyon 
  Türkçe Dublaj
  Yıl 2035'in olması ile robotlar insanların hayatında önemli bir yer almayı başarmıştır.Del Spooner, Chicago'da polislik yaparak hayatını sürdürmektedir.Ancak tüm insanların hayatına giren robotlardan oldukça nefret eden biridir.Bir gün işlenen bir cinayet ile tüm robotların icadını yapmış olan Dr. Miles öldürülür.Bu cinayeti araştırmaya başlayan Spooner, bulduğu kanıtlar ile bunun bir robot tarafından yapıldığına inanmaktadır.Fakat tüm dediklerine kimseyi inanmadığı için bu cinayetin bir intihar olduğuna inanılmaktadır.Spooner, işlenen bu cinayetin araştırmaya devam ettiğinde tüm olanların altında başka birinin olduğunu anlar.
  • 2004
  • ABD,Almanya
  • 720p
  • IMDb 7.1
  • 6.798
  • 0
  Concussion – Beyin Sarsıntısı 2015 Türkçe Altyazılı izle
  Tüm Bilgiler
  Concussion – Beyin Sarsıntısı 2015 Türkçe Altyazılı izle 2015 Filmleri, Altyazılı Filmler 
  Türkçe Altyazı
  Bilindiği gibi Amerikan futbol oldukça sert oynanan bir futbol türüdür.Bu maç esnasında alınan darbeler kafa travmalarına sebep olmaktadır.Dr. Bennet Omalu, yaptığı meslekte oldukça başarılı beyin cerrahisidir.Bir gün kendisine gelen bir hasta da daha önce görülmemiş bir hastalık keşfeder.Bu hasta Amerika futbolu oynayan bir futbolcudur.Keşfettiği hastalık Amerikan Futbolu sırasında alınan darbelerden ötürüdür.Keşfettiği hastalık kafaya alınan darbeler yüzünden beyni tıkamaktadır.Fark ettiği bu hastalıktan diğer futbolcuları korumak isteyen Dr. Bennet, NFL yetkilileri konuşmak ister.Ancak beklediğinin tam aksine kendisi ile görüşmek istemezler.Dr. Bennet, başka insanların zarar görmesini engellemek için bir çalışma başlatır.Ama bu çalışmasını durdurmak isteyen başka kişiler ile mücadele etmek zorunda kalacaktır.
  • 2015
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 7.1
  • 6.280
  • 0
  Fokus 2015 Türkçe Altyazılı izle
  Tüm Bilgiler
  Fokus 2015 Türkçe Altyazılı izle 2015 Filmleri, Altyazılı Filmler 
  Türkçe Altyazı
  Nicky adındaki adam, zamanının en iyi dolandırıcılarının başlarında gelmektedir.Birgün Jes Barrett adında genç ve güzel bir bayanla yolları kesişir.Genç kadın da sıradan bir kadın değildir.En azından Nicky kadar yetenekli bir soyguncudur.İkili anlaşıp birlikte iş yapmayı düşünürler.İşleri aşka dönüşür ve hiç hesapta yokken birbirlerine aşık olurlar.Fokus izleFokus altyazılı tek parça izle
  • 2015
  • ABD
  • 720p
  • 7.749
  • 0
  12
Will Smith Resimleri
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Keyifleizle sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.